تبلیغات
برکه معرفت - اجنه چگونه مسلمان می شوند؟ + فیلم
"همیشه می توان تولدی دوباره داشت..به روز شدن شبهای یکشنبه "
[http://www.aparat.com/v/C6vdO]

اجنه چگونه مسلمان می شوند؟

در شرایطی که مردم به صورت دسته جمعی مسلمان می شوند، وضعیت اجنه چیست؟

چه کسی به اجنه اسلام را تعلیم می دهد؟ ورود اجنه به اسلام چگونه است؟

-          اکنون، به عنوان مثال آن موجودات دوست داشتنی (اجنه)  به ما گوش می دهند. آنها چنین مشکلات و موانعی را ندارند. آنها در نمی زنند و یا نمی پرسند که آیا وارد شوند یا نه. آنها فقط وارد می شوند و گوش می دهند. آنها چنین مشکلاتی را ندارند. آنها در مساجد هستند در هرجا. همه آنها می توانند به رادیو گوش دهند. آنها می توانند تلویزیون تماشا کنند. آنها می توانند در تمام جلسات شرکت کنند. اما آنها دیده می شوند. آنها باید مهربانی ببینند. اگر با آنها به خوبی تربیت شوند، اگر محیط بی ریا و صادقی باشه، آنها خیلی زیاد حرف می زنند و در این کار خیلی خرسند و صادق هستند. آنها کاملاً نسبت به دین آگاهی دارند. آنها می توانند جواب بدهند اگر کسی از آنها سوال کند. اما انشاء الله آنها در آینده  در زمان حضرت مهدی (عح) وضعیت هوش و عقلانی خوبی خواهند داشت. در احادیث نسبت به این امر مطالب جدی ای وجود دارد. اما آنها وهشتناک نیستند. آنها (جن) افراد خیلی ملایم و بی نوایی هستند. آنها از مردم می ترسند اما نه مانند پیش بینی شده. اما شما ظهور آنها را دوست نمی دارید. ظهور واقعی آنها کمی زشت است. اما آنها می توانند خود را به هر شکلی خواستند، تغییر دهند. آنها می توانند به یک شکل دوست داشتنی تغییر کنند. اما در میان خودشان، ظهورشان خیلی زشت است. هرکس با آنها سروکار دارد، این را می داند. آنها یک پوشش قرمز کلاسیک دارند، این یک رسمی است بین آنها. آنها هرگز این پوشش را از سر خود بر نمی دارند. آنها کوچک و بزرگ دارند اما هزاران سال است که این گونه هستند. آنها اینگونه ظاهر می شوند در برابر هر کسی که با آنها برخورد دارد. این معروف است. آنها هرگز ضعیف نمی شوند. پاهای آنها مخروطی شکل به سمت پایین است. جالب است. خداوند آنها را اینگونه آفریده است.

-          استاد همچنین گفته می شود که آنها پس وارون هستند، آیا درست است؟

-          پس وارون؟

-          به عنوان مثال اگر ما پاهای یک انسان نرمال را در نظر بگیریم، جن ها برعکس هستند. این را شنیده ام، آیا درست است؟

-          ممکن است. آنها مخلوقات متفاوتی هستند. آنها کارهای اصلی را به هر طریقی انجام می دهند. آنها ممکن است که به عنوان یک کار اصلی، ظاهر شوند. آنها می توانند هرگاه بخواهند، به آن شکل تغییر کنند. اما شکل کلاسیک آنها به این شکل است: نوک انگشتان پای آنها تیز است مانند بالای میخ. آنها روی یک چنین چیزی راه می روند. برخی بلند قد هستند. دندانهای آنها معمولاً بهم ریخته است. اما اجنه کمرو هستند.

-          گفته شده است که آنها عاشق انسان نیز می شوند.

-          بله درست است.

-          فیلم های سینمایی زیادی راجع به این موضوع اخیرا وجود دارد. آیا این چنین است؟

-          بله درست است. اما آنها معمولاً به مردم آسیبی نمی رسانند، آنها این کارها را انجام نمی دهند. این کارها زیاد انجام نمی شود انشاء الله.

-          آیا اون شخص احساس می کنه؟ آنها مثلاً  در کابوس او را صدا می زنند.

-          نه. این چیزها نیست که فشار خون آنها بالا می رود و یا امثال این. آنها را باور نکن.

-           

طبقه بندی: فیلم،  نوكیشان مسلمان،  مستبصرین، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391 | توسط : احمد | نظرات()