تبلیغات
برکه معرفت - ساخت داروی درمان آب مروارید با الهام از قرآن
"همیشه می توان تولدی دوباره داشت..به روز شدن شبهای یکشنبه "

یك پزشك مصری موفق شد با الهام از آیات سوره یوسف(ع) داروی درمان آب مروارید را بسازد. به نقل از روزنامه یمن‌تایمز، این دارو كه «داروی قرآن» نام دارد، توسط دكتر عبدالباسط محمد و با استفاده از تركیبات موجود در عرق بدن انسان ساخته شده است. دكتر عبدالباسط محمد درباره نحوه الهام از آیات قرآن برای ساخت این دارو می‌گوید: «یك روز صبح در حال خواندن سوره یوسف(ع) بودم كه آیات 84 تا 93 این سوره نظر مرا جلب كرد. حضرت یوسف (ع) كه اكنون عزیز مصر است، در آیه 93 خطاب به برادران خود می‌گوید: «حال این پیراهن مرا ببرید و بر روی صورت پدرم بیندازید تا بینا شود.»

درمان آب مروارید با الهام از قرآن حضرت یعقوب(ع) در فراق فرزند خود یوسف (ع) بسیار گریه می‌كند و بر اثر این گریه‌ها چشم‌هایش سفید شده و بینایی خود را از دست می‌دهد. اما با انداختن پیراهن یوسف (ع) بر روی چشمان پدر، بینایی حضرت یعقوب (ع) بازمی‌گردد.»

این محقق مصری می‌افزاید: «من با خود فكر مردم كه چه چیز در پیراهن یوسف (ع) می‌توانست اثر شفابخش بر چشمان یعقوب(ع) گذارد و سرانجام به این نتیجه رسیدم كه چیزی جز عرق بدن یوسف (ع) نمی‌تواند عامل بینایی چشمان پدر باشد.»

وی در ادامه اظهار کرد: «من با مطالعه بر روی تركیبات عرق انسان و آزمایش آن بر روی خرگوش‌ها به نتایج مثبتی دست یافتم. پس از آزمایش داروی خود بر روی 250 بیمار مبتلا به آب مروارید و احراز 99 درصدی اثربخشی این دارو، برایم مسجل شد كه این معجزه‌ای از سوی قرآن بود.»

یادآوری می‌شود، قرار است یك شركت داروسازی سوئیسی «داروی قرآن» را كه بدون عوارض جانبی است و 99 درصد موثر بوده و به تایید مؤسسات تحقیقاتی اروپا و آمریكا رسیده است، به تولید انبوه برساند.

وبلاگ شناخت مسیحیت

منابع انگلیسی:

http://0315z.com/MagicSweat-can-cure-cataract-1682/

http://www.aussiemuslims.com/forums/archive/index.php/t-36979.html

 

 

طبقه بندی: قرآن کریم، 
برچسب ها: آب مروارید، علم و دین،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : شنبه 6 آبان 1391 | توسط : احمد | نظرات()