تبلیغات
برکه معرفت - دختر سوئدی مسلمان شد + فیلم
"همیشه می توان تولدی دوباره داشت..به روز شدن شبهای یکشنبه "
[http://www.aparat.com/v/t7sro]

Swedish Girl convert to Islam sweden konvertera till islam

دختر سوئدی مسلمان شد

سوال: آیا شما به آنچه از اسلام آموخته اید، ملتزم هستید؟

الکسندرا: من به آنچه از اسلام آموخته ام و قادر هستم، ملتزم هستم . امیدوارم بیشتر از اسلام بدانم تا معلومات من از اسلام و التزام من به آنها بیشتر شود.

سوال: شکی نیست که در دنیا افراد زیادی مطالبی را در مورد اسلام شنیده اند، شما راجع به شناخت اسلام چه نظری دارید؟

الکسندرا: هر گاه بخواهید که اسلام را بشناسید، به رسانه‌های غیر اسلامی و غیر موثق اعتماد نکنید. شما می توانید اسلام را با رفتن به کتابخانه و خواندن کتب اسلامی دریابید. این روش خوب است اما روش بهتر برای دستیابی سریعتر به اسلام آشنایی با یک زن مسلمان ملتزم به اسلام است. ممکن است که انسان، یکسال اسلام را مطالعه کند و برخی معلومات را به دست آورد، اما می تواند  یک روزه به معلومات اسلامی بیشتری از طریق یک عالم مسلمان دست یابد.

سوال: آیا اسلام آینده خوبی در سوئد دارد؟

الکسندرا: بله حتما. محمد (ص) تنهایی شروع کرد

سوال: اگر از شما به عنوان یک تازه مسلمان، بخواهند که سفارشی کنید، چه می فرمایید؟

الکسندرا: بهترین روش این است که کسی که دیگران را دعوت می کند، خود به اسلام ملتزم باشد. و به کلام تنها کفایت نکند، بلکه باید به آنچه دعوت می‌کند خود نیز عمل کند تا صورت اسلام حقیقی را منتقل کند.

سوال: به کسانی که دنبال مطالعه اسلام هستند، چه صحبتی دارید؟

الکسندرا: بلافاصله بعد از مشاهده این فیلم، برای بحث و گفتگو راجع به اسلام تماس یا مکاتبه با مسلمانان داشته باشند.

سوال: نکته پایانی اگر دارید بفرمایید.

الکسندرا: جداً من از انتخاب اسلام خوشبختم و از برادران و خواهران جدیدم تشکر دارم؛ کسانی که دست مرا گرفتند و اسلام را به من معرفی کردند. من نیز دعوتم را تکرار می کنم برای کسانی که به گرویدن به اسلام فکر می کنند: از تماس با مسلمانان تردیدی نداشته باشید، همانطور که من انجام دادم، این کار خوب است. زیرا گاهی یک فکری از ذهن انسان می رود و دیگر بر نمیگردد. کسی که داخل شدن به اسلام را از دست بدهد، ضرر بزرگی کرده است. اسلام دین آزادی است که در آن اکراهی وجود ندارد بلکه توصیه به تعقل و استدلال شده است و بر هیچ چیزی اکراه و اجباری وجود ندارد.

سوال کننده: خدا را شاکریم که شما را به دین اسلام هدایت کرد و امیدواریم شما را جزء دعوت کنندگان به دین اسلام با حکمت و موعظه حسنه قرار دهد.

الکسندرا: مطالب زیادی برای گفتن دارم، ولی اکتفا می کنم به اینکه از شما تشکر می کنم که چنین فرصتی را برای بنده فراهم کردید و از خداوند می خواهم که اسلام را یاری کند.

مجری: خدا را شاکریم بر هدایت این خواهر عزیز مان از سوئد...

 

 

برچسب ها: گسترش اسلام در آمریکا، مسلمان شدن دختر سوئدی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 26 مهر 1391 | توسط : احمد | نظرات()